| anonim_4396 a întrebat:

Va place sa dormiti? sau mai bine spus sa pierdeti vremea facand nimicuri?hee hee

Răspuns Câştigător
| daniDeeDee a răspuns:

Asta-i meseria mea. big grin

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu nu pot sa stau fara sa fac nimic. Stau fara sa fac nimic cand simt nevoia de liniste si vreau sa ma relaxez. Intr-o seara sa ies sa ma uit la luna cateva minute sau ziua cand ma plimb de nebun. Dar in general imi fac mereu cate un plan interesant pentru a respinge monotonia. Mereu tind sa renunt la cate un plan fara sa il duc la capat dar si cand reusesc ma bucur mult ca am creat ceva frumos. Dorm foarte putin. De obicei dorm maxim 6 ore.

| Arthur a răspuns:

As prefera sa nu dorm noaptea cand sunt atatea lucruri bune de facutbatting eyelashes

| Pho3nix a răspuns:

Poi in timpul scolii sunt obosit asa ca doorm mai multlaughing.
Dar cand am ce face nu mai dorm.happy

| User a răspuns:

Da, imi place sa lenevescblushing. Sa dorm nu prea, da' na', cand mi-i somn n-am ce face.

| 4LeafCloves a răspuns:

Eu dorm doar cat e nevoie :d, dar ziua nu imi place sa dorm cand pot face altceva. Si imi place sa stau sa ma uit pe pereti laughing

| Onetwthree a răspuns:

Nimicuri. eu nu prea dorm.
prefer sa fac altceva fie ca ma ajuta fie ca nu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa dorm

| doremifasollasido a răspuns:

Pai fac mereu ceva.asta imi place