| ioana08 a întrebat:

Va place sa stay pe messenger ori sa va jucati tot felul de jocuri adica cs, fifa, alea alea

Răspuns Câştigător
| jahjah a răspuns:

De obicei imi place sa fac ceva util si constructiv pentru mine, nu sa-mi pierd vremea

13 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Pe mine m-a prins TPU asa ca nu mai am timp. Oricum pe mess mai stateam cateodata, dar jocuri nu-mi place sa joc. Cred ca sunt o pierdere de timp. Posibil sa fie si firea, dar si varsta... care isi spun cuvantul. Oricum am o fata care joaca jocuri, creaza site-uri, sta pe mess si invata... nu stiu cand poate sa le faca pe toate.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu nu optez pentru niciuna... mess-ul m-i se pare aiurea. iar jocurile nu m-au pasionat niciodata... prefer natura si oamenii reali si palpabili...

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

De obicei stau pe mess...iti dau si id daca vrei.laughing glumeam...

assiris
| assiris a răspuns:

Daca nu stii sa faci si ceva util cu calculatorul, ai dat banii degeaba pe el, nu te ajuta la dezvoltarea ta intelectuala deloc. Messul e barfa de doi lei. Ba nu. De 1 ban cu gaura in el.

| Swabia a răspuns:

De obicei "stau" pe messenger si din cand in cand cate un pool!:

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Mie una nu imi place nici sa stau pe mess si nici sa joc jocuri pe calculator.

| Daniel TM a răspuns:

Nu ma incanta messul, stau doar cate putin. De jucat joc jocuri de strategie cum ar fi: Generals Zero Hour(Shock Wave), Red Alert 3 si vrea sa joc si Tiberium dar nu-mi merge.

| flaviak a răspuns:

Pe mess si pool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi e indiferent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logik ca dapbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| alexandra_3590 a răspuns:

Imi place sa stau pe mess si sa vb cu uby meu... dar stau foarte putin...pentru ca ies pe afara si vb cu el! ...mai vrei alte detalii sau iti ajung?laughingrolling on the floorlaughing:S:S:S

| alexandra_3590 a răspuns:

Num i palke sa ma joc jokurile alea si nici un joc...
dar in schimb imi place s astau pe mess dar putin sa vb cu uby meu... dar mai mult stau pe afar si vb cu el si facem tot felul de chestii interesante...nu te priveste pe tine ce facem noi...laughingrolling on the floorlaughing...mai vrei alte detalii sau iti ajung astea?laughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlaughing
pa si nu mai fii asa isterika si nu te mai da mare...pa proasto...laughingrolling on the floorlaughing

| iuly33 a răspuns:

Imi place amandoua