Anna
| Anna a întrebat:

Va place serialul "Lost-Naufragiatii"? Daca da, care este personajul preferat si de ce?

Răspuns Câştigător
| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Fara compartie, cea mai buna "piesa" big grin a fost Ana Lucia! Pacat ca a murit asa repedesad Si Kate e buna, e pistruiata, dar e ft atragatoare. De barbatii nu comentez, dar cel mai tare personaj mi se pare Sayid, cel mai rezistent si descurcaret. In globala, LOST e super serial. TAREE!

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am urmarit dar nu constant. Imi placea de Jack.

Anna
| Anna explică:

laughing Mie imi place de Jack, e tipul familist, protector, cu capul pe umeri dar in acelasi timp romantic si sensibil.Si are niste gropite si un zambet care ma topeste...happy
Si sawyer imi place mult. dar nu mai mult ca Jack. El e tipul aventurier, obisnuit sa-i pice fetele la picioare, arata de milioane, are simtul umorului si e super istet( cititul, pasiunea luihappy )

eileen
| eileen a răspuns:

O, dahee hee)) imi place Sawyer, este plin de mister, nu stii niciodata ce ii trece prin cap, are niste gropite de iti vine sa le mananci, este agitat si calm in acelasi timp. te tine cu sufletul la gurahee hee))) si vreau si eu papusa cu el, cum ai tu cu Jackhee hee
p. s. Sper sa nu imi vada iubitul postullaughing

eileen
| eileen a răspuns:

Stii ca era intrebarea aia cu de ce fetele aleg pe cei nepotriviti?laughing Jack e cel mai bun pentru ca e familist dar mie tot Sawyer imi place chiar daca e mai porcusorhee hee

assiris
| assiris a răspuns:

Da. Doctorul imi place. E un tip rational, saritor.

| cristi a răspuns:

Si eu am inceput sa ma uit la serialul Lost, sunt la sezonul 1 abia big grin.si mie Jack, doctorul, mi se pare cel mai realist si stapan pe situatie incercand sa ii ajute pe ceilalti. dar si altii, charlie si kate

| leluc a răspuns:

Mi-a placut initial. Pana au inceput sa il lungeasca doar de dragul ratingului, indiferent ca era sau nu tras de par.
Personajul preferat cred ca Jack Shepard pentru ca pare a fi cel mai realist, e doctor deci are un as in maneca, poate tine lucrurile sub control si nu sufera de egocentrism. Bineinteles, toti o dau in bara in film, nici un caracter nu e perfect dar restul au mai multe defecte decat el...sau mai vizibile. (nota: nu mai sunt la curent cu serialul, a se lua in considerare raspunsul meu de la seria 1 pana la seria 4) happy

| dragosh_1452 a răspuns:

Sunt si eu un fan al Naufragiatilor. La inceput era sa zic ca personajul meu preferat este fumul negru care tot apare p'acolo. Ma gandeam sa zic si eu de Jack dar deja prea multe fane se bat pentru el asa ca votez pentru razboinica Kate si misteriosul John Locke...imi pare rau dar nu am doar un singur personaj preferatwinking

| IulioNagato a răspuns:

Parerea mea este ca cel mai misterios, inteligenet si cel mai ciudat personaj e Ben Linus.
Aparent o marioneta de om este unul dintre cei mai dominanti din serial si liderul ce are mereu un plan.
Pe durata filmului mi-au placut niste replici ca:
"dude" a lui Hugo
"see in another life, brother" Desmond
"everything it's happens for a reason" John
"always I have a plan" Ben
"i fix it" jack