| anonima10 a întrebat:

Va place serialul Spitalul All Saints?

4 răspunsuri:
| papooshyka a răspuns:

Sincer, nu am auzit de acest serial, eu privesc mai mult telenovele de pe acasa tv...

| alice_8764 a răspuns:

Da mie imi place...il urmaresc cand am timp :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi place? Sunt innebunita dupa el. Il urmaresc pe AXN. Dar ma enerveaza ca le difuzeaza destul de aiurea. As vrea sa le am. Am cautat peste tot, de la download de pe net pana la a cumpara sezoanele. Nu sunt niciunde. Doar pe Ebay si Amazon le-am gasit, dar nu prea am incredere in aceste site-uri. Stii de unde le-as putea cumpara sau de unde as putea face rost de ele? Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iubesc mie imi place de rebecca scottie si paula. ce pacat ca a murit mitch. a si imi plaace si regine si nelson