| acris a întrebat:

A vazut cineva serialul de pe axn spitalul all saints? cum vi se pare? eu l-am vazut mai putin un serial atunci cand vine cineva si impusca prin sectia 17. am citit despre episodul asta dar as vrea sa il vad am cautat pe google dar nu imi da nimic. este bestial serialul cred ca ma-s uita de fffff multe ori si nu ma plictisesc. va rog daca gasiti linkul trimiteti-l si mie

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il caut... ai gasit tu intre timp ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu l-am vaazut ca grag impusca pe acolo ca o cauta pe charlotte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Episodul in care greg o caula pe charlot este ultimul din sezonul 6 (ep 643) si de aici se inchide sectia. in sezonul 7 o redeschid, cel putin asa am citit

| acris explică:

Da online dar am cautat si pe youtube si imi da formatii de muzica da nici nu stiu cum se numeste serialul doar ca e sez 7 crezi ca ma poti ajuta?