| pithicot a întrebat:

Va place telenovela El rostro de Analia?:X

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Telenovelele sunt o porcărie.

| Clauditza a răspuns:

Urasc telenovelele.

| annammaryya a răspuns:

Da e super super super de tot numa i enervant ca nu i si vinerea sambata si duminica e la fel de buna si so noy hay paraiso aia spaniola nu cred ca am scris bine da nu conteaza

| annammaryya a răspuns:

Da e super numa mi-ar placea sa fie in toate zilele saptamanii. este la fel de buna ca sin so noi hay paraiso nu cred ca am scris bine dar nu conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai tare, imi place foarte mult muzica, de camila si cel mai mult de cristobalsi de analia.super tare love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ce mai frumoasa telenovela pe care am vazut-o de cand ma stiu, in plus ca mi -ar place sa e faca o continuare a telenovelei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei care inca nu stiu,, el rostro de analia '' se poate viziona si pe youtube dar filmul ii fara subtitrare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de unde descarc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si me gusta muceo. sa stiica analia {elizabeth gutirrez} si wliam levy sunt casatoriti si au un baiat pe numa cristofor si cred ca si o fetiuta dar nu se stie toata lumea crede ca elizabeth minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhh mi-asi dori sa fiu si eu ca ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ador, este super:Xbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este extraordina. Pacat ca s-a terminat, dar poate il mai da la cererea telespectatorilor!