| larya234 a întrebat:

Va place vanessa hudgens avand in vedere ca a pozat nud?

Răspuns Câştigător
| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Nu imi place deloc. na, acum mai are cateva melodii care imi plac dar in rest... frate! 1)vocea mataita 2)e o falsa 3)chiar si la meci s-a dus cu un decolteu mai ca la nud.
4)e chiar p****** ca a pacalit-o unu si a pus pozele ei nude pe net
5) are o mutra de numa cand o vezi si te enerveaza. i-as da palme ca la licitatie

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mai ales dupa ce am vazut-o nud!

| CM7YRE a răspuns:

Canta binisor dar nu destul de bine happy

| darrio2007 a răspuns:

Imi place si imbracata dar nuda.

| roxycool a răspuns:

Http://www.showbiz.ro/......poze/foto6
siteu cu pozele facute nud
si-a batut joc de ea

| dasda a răspuns:

Nu.laughing...
Niki inainte nu imi placea de ea.

| andrei_4094 a răspuns:

Da-mi link laughing

| andrei_4094 a răspuns:

Multumesc de link laughing A fost regizat totul... Orice persoana publica intreaga la cap nu s-ar poza goala "din greseala" pentru ca nu se stie pe unde ar putea ajunge pozele respective iar astfel sa-i afecteze imaginea.
In alta ordine de idei, ca barbat, doar nu as raspunde cu "nu" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La varsta ei nu ar trebui sa fie judecata pentru asta.
Nu am fost niciodata fana ei, imi este indiferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Troll Uite link, http://vanessahudgensnude.org/
:)))