| eu_2871 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu orice informatie despre urmatoarele intrebari. Daca stiti sa rasp la tot e si mai bine.Ms.Funda.
Sa zicem ca am pe fb 2 albume: album1 si album 2. Eu vreau sa fac un album 3 in care sa mut pozele din 1 si 2 si apoi sa strerg 1 si 2.Cum fac asta? Cum mut o poza dintr-un album in alt album? Cum sterg un album? Si cum sterg o poza? Si inca cv... ce trebuie sa fac ca aceste modificare sa nu apara nici pe peretele meu nici pe al prietenilor, adica sa vada doar cand intra la mine la poze ca s-a schimbat?
mersi

Răspuns Câştigător
| CinevaUndeva a răspuns:

Pai mai intai faci albumul 3 apoi intri in albumul 1 si 2 pe rand si dai la editeaza albumul... apoi editeaza fotografiile.si iti vor aparea pozele si sub ele sscrie muta la.iar tu trebuie sa selectezi la fiecare fotografie in parte unde vrei sa o mute. iar pentru a sterge un album te duci la editeaza albumul si apoi la stergere albumul. Sper ca ai inteles:* Funda?