| mardeamor a întrebat:

va rog as vrea sa stiu cum pot muta pe Facebook pozele dintr-un album in altul? vreau sa imi las doar un album si nu as vrea sa sterg pozele din celelalte albume, doar sa le mut! mersi

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Foarte simplu: dupa ce deschizi un album vei vedea ca in dreapta sus scrie ''editeaza'' ( acolo unde scrie si ''+adauga fotografii). Dupa ce apesi ''editeaza'' o noua pagina se va incarca. Acolo ti-se vor afisa toate pozele acelui album avand posibilitatea sa le modifici din toate punctele de vedere. Cand te vei duce cu mouse-ul pe o imagine va aparea in dreapta sus a acelei imagini o mica sagetuta alba. Apesi pe ea si dai ''Muta in alt album''. Vei putea schimba destinatia pozei respective happy.

Răspuns utilizator avertizat