| madalyn2 a întrebat:

Va rog dati-mi sfaturi cum sa castig bani va rog am 10 ani ce pot sa fac e ziua prietenului meu ajutati-ma este cel mai bun prieten va rog dati-mi sfaturi... FUNDA la raspunsul cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| awesomedavid a răspuns:

Pai ai putea in primul rand sa le explici parintilor tai ca vrei sai cumperi prietenului tau un cadou pentru ca este cel mai bun prieten al tau sau daca ei nu vor poti sa plimbi cainii vecinilor pentru niste bani sau sai ajuti (tot pe vecini) la cumparaturi sau diverse treburi sper ca te-am ajutathappy

5 răspunsuri:
| TheAlternativeBeauty a răspuns:

Mada...ai 10 ani unde vrei sa muncesti? discuta cu parinti daca nu ancajeazate dadaca laughing

| Goguletzu a răspuns:

Cazinouri

| Pitri001 a răspuns:

Simplu ROAGA-TI PARINTII! si daca nu merge fa ceva de genul ca speli vasele pentru bani faci munci prin casa pentru banihee hee mai iei si alocatia ca doar nu-i asa de scump cadoul ala!hee hee mai iei si tu maruntis de pe jos(vezi sa nu fie blestemat maruntisulaughing) mai rogi prietenii sa te imprumute nu-i asa greu sa faci bani!

| awesomedavid a răspuns:

N-ai pentru ce oricand

| madalyn2 explică:

Mersi awesomedavid mi-a mers le-am zis parintilos mersi multttt...