| PoisonedArrrow a întrebat:

Va rog Dati-mi si mie Un site sau ceva de unde as gasi rezumatul la Cismigiu et co. de Grigore Bajenaru. Am citit cartea dar nu reusesc sa-i fac rezumatul. Multumesc!
Funda.winking

4 răspunsuri:
| stapanullumii a răspuns:

Nu ai cum sa faci un rezumat per intreg, incearca sa povestesti 2-3 "povestioare" care ti-au placutwinking

| PoisonedArrrow explică (pentru stapanullumii):

Da, dar profesoara a zis rezumatu`. Si dupa aia parca vad ca zice:
- Da de ce nu l-ai facut tot?!

| stapanullumii a răspuns:

Nu te poti rezuma la tot doar legand-ule cum ar fi : sunt prezentate momente din viata etc, si am ales sa prezint etc