| Albert9812 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine.Eu folosesc PCSX2 un emulator de ps2 pentru PC.Imi place sa joc la el raw vs smackdown 2010.Intreabrea mea este: ma poate ajuta si pe mine cineva sa invat sa fac pinul?

5 răspunsuri:
| Tucică a răspuns:

Buna!
Pai cred ca apesi A si sageata jos!

Dar tu cum il folosesti? Explica-mi si mie!

Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albert cum ai configurat emulatorul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albert imi spui si mie cum ai configurat emulatorul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te pot ajuta in legatura cu orice buzz mee denis_cenation_2010

| Albert9812 explică:

Nu cred ca merge insa voi incerca.ideea este daca poate sa imi spuna si mie cineva cum pot seta la controllerul programului un buton numi in timpul jocului "R" pe care eu nu il gasesc.Stiu ca cu "R" si tasta "DOWN" se poate face pinul insa eu nu gasesc "R" am uitat sa mentionez ca cel mai bun raspuns primeste fundita