| anonim_4396 a întrebat:

Va rog imi spune cineva un site unde pot gasi imagini frumoase? Ca de exemplu ursuleti draguti sau inimi sau texte despre iubire... sau orice dragut... va rog! As vrea un site care sa nu iti dea o eroare dupa ce descarci cateva imagini

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Intra pe google si scrie "statusuri de dragoste" si o sa gasesti ft ft ft ft ft ft ft ft muuuuulte big grin

| stealthb a răspuns:

Deviantart.com - cauta ce vrei, in engleza evident

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Zii si tu pe google imaginii cu inimii sau texte de dragioste si o sa gasesti asa si eu faceam

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai pe google imagini frumoase sau deoasebite si vei gasi cel mai usor
www.google.com

| nosmoke a răspuns:

Zedge.com. dar tb sa te loghezi... iar apoi scrii acolo ce cuvant vrei in engleza ( de ex : love) j iti da mai multe poze. dar site-ul acesta e cu img pentru telefoane... dar poti cauta j pe google.