| Merigirl a întrebat:

Va rog imi spuneti si mie cum pot sa fiu rezidenta pe ourworld fara sa platesc?

Răspuns Câştigător
| SnicK a răspuns:

Ei au facut in asa fel incat fara plata sa nu poti.
Ce crezi de ce sa mai puna plata daca tu incerci prin alte mijloace sa fraudezi?
Asa ar face toti si nu ar mai trebui nici un ban happy

5 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Nu se poate, trebuie neaparat sa platesti 10 dolari daca vrei sa fii rezidenta big grin

| Chrystyne a răspuns:

Am pus si eu aceeasi intrebare... straight face

| deea_1397 a răspuns:

Exista un mod... un coleg de-al meu a primit de la varusu nu stiu ce program prin satelit in care poti pur si simplu sa te treci la ce lvl vrei, sa te faci membru etc.iti dai seama cat costa programul ala nu? dar el la primit...

| XxDianaxX a răspuns:

Vand conturi pe ourworld lvl 15 cne vrea? 50 gems are pe el il vand cu 20 gems

| anonim123_3548 a răspuns:

Nu se poate