| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti cu ce mijloace de transport pot ajunge pe Str. Barbu Vacarescu, plecand din cartier Ghencea? Funda pentru cea mai completa explicatie.

3 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Taxi, da' vezi sa'l iei p'ala de 1.40/km. laughing Vezi ca'i cam dificil pe acolo.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Strada Barbu Vacarescu e cam mare..depinde si unde vrei sa ajungi.

Dar poti sa iei tramvaiul 41 din Ghencea pana la Crangasi, acolo te bagi la metrou (ai intrare direct din statia de tramvai), iei metroul pana la Stefan cel Mare, si de acolo ai tramvaiul 5 care te plimba pe strada barbu vacarescu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si fara metrou?