| OSCARtoons a întrebat:

Va rog si eu sa imi raspundeti la intrebarea mea: am un gamepad si vreau sa joc cu el fifa2011 si nu mergesad. Intru la setari in gamepad acolo reglez butoanele si tot nu merge cand intru sa joc. Ce pot face sa mearga?

1 răspuns:
| Vallentyne a răspuns:

CAnd intri in fifa dupa ce bagi Iso.; x stii ca iti apare aia Cu play dai in jos pe urm randuri l Setari si le schimbi acolo si cand intri in joc dai p orikare salvare de aia si o sa-ti mearga dar intri tot timpul p ea. Eu asa fac.happy ca nici mie nu`mi mergeau.happy