| anonim_9676 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie care din urmatoarele telefoane este cel mai bun:

1.Motorola Defy
2.HTC Wildfire
3.Sony Ericson Vivaz
4.Nokia c-6

6 răspunsuri:
| davidwarner a răspuns:

Motorola Defy:X. Dupa parerea mea e cel mai bun.

| Oana2106 a răspuns:

Nokia C6. Telefoanele Nokia sunt mereu cele mai bune.

| Oana2106 a răspuns:

Fundă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...le/compara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...le/compara

| Iggy_8006 a răspuns:

Exista site-uri care iti permit sa compari telefoanele intre ele, functie de optiunile pe care le detin sau nu, si de ce nu si raportul calitate-pret are o pondere destul de mare in alegerea telefonului.Personal, subscriu la raspunsul dat de utilizatorul Oana, telefoanele Nokia fiind foarte rezistente (rezista la socuri) si avand un meniu foarte usor de utilizat.