| udar27 a întrebat:

As dori si eu o opinie. Doresc sa-mi iau un telefon si am ajuns sa aleg intre Nokia N900 si Sony Ericson Vivaz. Care este mai bun dintre aceste telefoane?

6 răspunsuri:
| Crivi a răspuns:

Bun pentru ce?
ca bun e si 1100 vb, tine bateria
oare un tel de genul celor mentionate de tine, cand il ai folosesti macar 5% din el?

| Bloom_2977 a răspuns:

Sony Ericson Vivaz

| Robin_9418 a răspuns:

Vivaz e cel mai tare uitate ce poate sa faca il recomand cu incredere sa-l folosesti sanatos daca il iei poti sa postezi videouri pe youtube si pe alte retele sociale in timp real plus rezolutie super si conexiune wireless funa? happy

| udar27 explică:

Vreau sa stiu care este telefonul mai bun. Nu ma intereseaza pentru business.

| R2D2_2638 a răspuns:

Sony Ericson Vivaz daca vrei multimedia si Nokia N900 daca vrei un telefon business. big grin Cauta pe net specificatii si comparale, depinde la ce vrei sa il folosesti big grin