| Frunziix3 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie niste statusuri amuzante dar nu din alea de pe statusuri.ro!

Răspuns Câştigător
| thisisMirel a răspuns:

Sucul de fructe iti aduce VITAMINE,
Care iti aduce SANATATE,
Care iti aduce un LOC DE MUNCA,
Care iti aduce BANI,
Care iti aduce FEMEI,
Care iti aduc SIDA,
Sida=Moarte,Deci nu mai bea suc de fructebig grin

Ma uit la luna,te vad pe tine,Ma uit la soare, te vad pe tine, Ma uit in departare... te vad pe tine; Da date dRk din fata mea odata ca m-am saturat sa te vad toata ziuabig grin

Cine se scoala de dimineata doarme mai putin; Cine rade la urma nu s-a prins de gluma

Sotia:-Iubitule, dormi?
Sotul:-NU!
Sotia:-Ma iubesti?
Sotul:-DOOOORRRMMMM! (fundita?)

2 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

"Orijinal da nuprea " sau "A da? hai bine " happy pastea le folosesc eu

| Endriia a răspuns:

Ochii verzi niciodata sa nu-i crezi.
Foaieverdesolzidepesteuiteprostulcumciteste.
Fetele nu se multumesc cu putine, trebuie sa le satisfacilaughing