| Andreeuttzzzzzzaaaaa a întrebat:

Va rogg mult sa-mi dati si mie status dragute, frumoase nu cont despre orce.

Răspuns Câştigător
| Bÿÿÿÿä a răspuns:

A smile doesn’t cost anything (un zambet nu costa nimic)

A friend in need it’s a frienf indeed (prietenul la nevoie se cunoaste)

Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare...

True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget (Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat)

I’m sorrounded by angels. I call them FRIENDS(Sunt inconjuar de ingeri. Ii numesc PRIETENI)

O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt

Prietenii vin si pleaca, dar pe cei adevarati ii pastrezi toata viata

Viata este acel joc de strategie in care trebuie sa te lupti pana la capat pentru ati indeplinii visurile

Daca iubesti viata, si viata te va iubi pe tine.

Doar viata pe care o traim pentru altii este o viata ce merita sa fie traita.

Constiinta vietii pretuieste mai mult decat viata

Pictura este poezie tacuta

Muzica exprima tot ceea ce nu poate fi exprimat in cuvinte, dar pe care nu poti pastra linistea

Muzica este ca luna in noaptea sumbra a vietii

Uneori, chiar si sa traiesti e un act de curaj

Daca judeci oamenii, nu veoi avea suficient timp sa-i iubesti

Music is life (musica e viata)

Viata este o aventura in iertare.

Sper ca iti plac...

| Andreeuttzzzzzzaaaaa explică (pentru Bÿÿÿÿä):

Mersi mult imi plac toate te puplove struck

1 răspuns: