| Nicusor_Eusebiu_1993 a întrebat:

Va salut! Fac un "songaj de opinie", fiindca vreau sa deschid un magazin online si nu sunt decis pe ce anume sa merg. As dori sa stiu ce produse v-ar interesa. (fara discutii gen: deschide un magazin cu produsele pe care le detii) Doar atat vreau sa stiu, cam ce v-ar interesa. Multumesc anticipat tuturor participantilor la "sondajul" meu!

2 răspunsuri:
| szmotovio a răspuns:

Cosmetice

| AngelOfNight a răspuns:

Ar fi interesant sa ai produse de genul asta:
http://www.thisiswhyimbroke.com/

dar de asemenea eu personal as prefera produse care nu se gasesc destul de usor in Romania, si astfel sti ca vei avea si succes
as putea sa iti recomand ceva cu muzica, tricouri personalizate

sau ai putea face ceva mai bussines daca vrei... te specializezi pe un anumit domeniu si ii dai drumu :)