| anonim_4396 a întrebat:

Buna as dori si eu un job online daca stie cineva ceva cu sondaje de opinie online, cu chestionare m-ar interesa multumesc

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Nu prea ai sanse eu sunt inscrisa de ativa ani la mai multe si punctele sunt insuficiente pentru a le transforma in bani, cu sondajele nu faci bni decat daca te duci pe teren, daca esti interesat/a te pot inscrie la Oriflame ca reprezentant.

| Narcis2007 a răspuns:

Cauta aici si daca esti norocos poti castiga...mai e si http://ivox.ro/ doar ca aici ai o sansa la 5000 sa castigi ceva