| miţă_3281 a întrebat:

Vă salut TPU.
Am văzut o reclama la panasonic cu un nene care zicea "imi plac animalele si imi place sa stau cate 2-3 ore in habitatul lor natural" si statea intr-un fel de cabanuta si se uita pe animal planet. Cam asta imi aduc aminte din reclama ...cine ma poate ajuta?
Ofer recompensa

Răspuns Câştigător
| stangaionut a răspuns:

Reclama de la altex

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Bun. Si care ar fi ajutorul? Ca, pari sa gandesti prin ricoseu; nu prea reusesti sa te exprimi clar si logic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing si eu am vazut o reclama asa dar nu mai stiu care era straight facelaughing

| miţă_3281 explică:

Ardnaxur1961 poti sa imi dai de exemplu un link cu reclama. Destul de clar si logic?happy

| măŤэ a răspuns:

Sa te ajute la ce?laughing nu ai spechificat

| gabitsa_8707 a răspuns:

rolling on the floor si eu am vazut reclama nu e ff interesanta straight facelaughing