| AvalohAlyn a întrebat:

Va simtiti des tristi? Melancolici? Ce faceti cand va simtiti tristi sau melancolici?

Răspuns Câştigător
| fratiikaramazov a răspuns:

Eu sunt din fire melancolica si asta nu cred ca se poate trata dar imi tin tristetea in frau! Cand simt ca ma apuca tristetea incep sa ma gandesc la un moment din viata mea care vreau sa se intample foarte mult si de care, de altfel, sunt aproape convinsa ca se va intampla. De exemplu, sa am copii si sa ies cu ei in parc. Apoi ma gandesc: cum sa fiu trista cand ma asteapta asa o mare bucurie? Iar daca sunt trista dintr-un motiv foarte serios nu dintr-o simpla toana, ma gandesc la acel subiect si-l intorc pe toate fetele pana il epuizez( poate si cateva zile) si ma rog lui Dumnezeu sa ma ajute. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu happy Smile!

5 răspunsuri:
| nikywillrock a răspuns:

Ascult reggae.

| 1000bodies a răspuns:

Citesc o carte, fanfiction sau manga happy

| Andyy007 a răspuns:

Asculta muzica si gandeste-te la ceva care iti place foarte mult.

| Astasunt a răspuns:

Atunci cand sunt trista ascult muzica si incerc sa ma gandesc la lucruri frumoase.

| SanziM a răspuns:

Fac ceva nou!