| cr4zymutu a întrebat:

Va uitati la Cupa Mondiala? CU ce echipa tineti?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am urmarit fiecare meci asa cum am facut-o la europene si mondiale incepand cu anul 2000. Am fost dezamagit de prestatia unor echipe ca Anglia si Grecia. Ma asteptam la mai mult. La Franta si Italia ma asteptam sa nu se califice. Imi pare rau pentru Mexic si Africa de Sud care au jucat frumos. Sunt fan Uruguay. Sper la o minune si macar sa se califice in finala. Favorite sunt Germania si Argentina.

| ImmortalQueen a răspuns:

Normal ca ma uit. Cu Germania tin si sunt sigura ca o sa castige.

| ImmortalQueen a răspuns:

Normal ca ma uit. Cu Germania tin si sunt sigura ca o sa castigehappy

lolita
| lolita a răspuns:

Da, tin cu Spania, cu toate ca nu va avea sanse. sa vedem, ce face astazi cu Portugalia.

| User a răspuns:

Da, normal ca da. Tineam cu Romania daca era, asa nu tin cu nimeni, dar as vrea o finala Brazilia - Argentina.

| George1510 a răspuns:

Cu Germania big grin

| CuppiDoon a răspuns:

DA. cu RoamaniA

| sergent91 a răspuns:

Cu Germania.

| Alexandraaa_8011 a răspuns:

Cu Argentina

| lovenotsex a răspuns:

Desigur. Mi-as fi dorit sa vad Romania trecand de grupe, daca se califica, dar asta e, atat putem.As dori ca Argentina sa castige pentru Messi sa ia tot ce se poate in fotbal sau Uruguay ca au niste atacanti formidabili dupa parerea mea. Dar Brazilia si Germania au cel mai bun joc de echipa, echilibrat, pragmatic.

Răspuns utilizator avertizat