| Sisiwieuc9 a întrebat:

Cine ziceți voi că o să câștige Cupa Mondială?
Dar cu cine țineți?

Răspuns Câştigător
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Ar trebui sa câștige echipa cea mai buna.

| Sisiwieuc9 explică (pentru TamplaruAnisoara):

Cel mai bun raspuns pe care l-am vazut

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Franta va castiga, au de departe cel mai bun lot, astia pot alinia 2 echipe cu care sa se bata la trofeu la ce material de jucatori au. Am zis si mondialul trecut ca vor lua ei, voi zice si acum, pana in finala nu are cine sa-i elimine.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Acum la emisiunea contracronometru de la Radio România Actualități moderatorul și colegul lui care a transmis în direct de la campionatul mondial își doresc sa câștige Argentina.

| raisabalasaa a răspuns:

Eu as zice ca va castiga franta, insa tin cu brazilia