| εїз Ir εїз a întrebat:

Va uitati la tenelovela "India"? Nu stiti cate episoade are si acum la ce episod este?

3 răspunsuri:
| Locaa a răspuns:

Este la episodul 89 in data de 15 iunie 2010, azi 17 iunie este episodul 91 si cred ca sunt vreo 200 si ceva de episoade

| danutza45 a răspuns:

Cred ca are 203 de episoade dar nu stiu la al catelea episod este.

| crystyyy96_3325 a răspuns:

Am citit pe net ca are 160, si asa este.Nu stiu la ce episod este, dar stiu sigur ca are 160 pentru ca mama se uita la ea si m-a pus sa caut pe netwinking