| •.•°..::paffy::..•.•° a întrebat:

Vaiii nu a venit sfarsitul lumii Voi chiar credeati ca o sa vina?

11 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Nu, măi. Astea sunt doar nişte prostii. În plus, uite 21 de motive pentru care sfârşitul lumii nu trebuia să vină: http://www.a1.ro/......6.html.:).

| adutzadragutza a răspuns:

Lolll eu nu cred in asa ceva ce prostii...se gasesc ei destepti sa ne zica noua cand o sa murim.Cand am auzit anuntu la tv, a doua zi cand am salutat-o pe prietena mea i-am zis : Salut cf. murisi? laughing laughing si am inceput sa radem laughing ce aiureli rolling on the floor

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Da, o sa vina intr-o buna zi. Dar acest lucru nu-l stiu oamenii, ci doar Dumnezeu. So, nu are rost sa crezi toate balivernele astea cu "vine sfarsitul lumii"
O zi buna!

| ZâmβέŤ a răspuns:

Sfarsitul lumii trebuia sa vina de inca cateva ori pana acum, dar a intarziat:
-in 2000...trebuia sa murim.
-pe 06.06.06...trebuia sa murim iar...
-pe 11.11.10 trebuia sa fie al treilea razboi mondial.
Trebuiau multe,dar nu s-au intamplat.
Acestea nu sunt lucruri sfinte,dumnezeisti,bisericesti.
Ci lucruri geografice, care nu au nici o legatura cu cele mentionate mai sus.
Pamantul s-a format in milioane de ani, si tot in miliane de ani se va distruge.
Si nu se va distruge.Soarele,cea mai mare stea,isi pierde din stralucire an dupa an.
Peste cativa mii de ani, sau milioane, nu va mai stralucii si atunci pamantul va fi in bezna si inghetat tot
Atunci putem spune ca a venit sfarsitul lumii
Dar si asa pamantul se va schimba cand va veni o noua era geologica daca ma intelegi
Toate astea cu incalzirea globala si asa sunt niste prosti
Ma rog
Sper ca te-am lamurit
Deci nu iti fa griji
Nu mori!laughing:*
Glumeam
Funda?

| •.•°..::paffy::..•.•° explică:

Bai nu mai votati voi repede cu stupid :l

| ɹαℓυ a răspuns:

Nu.Ala care a prezis asta cica s-a inselat cu calculele si sfarsitul lumii va veni in Octombrie 2011. Ce tampenie...cne il va mai crede acum?laughing

| infires a răspuns:

Daa...de unde laughing
Normal ca n'ar fi fost :]

| georgyya a răspuns:

La un moment dat probabil. dar nu cred ca in curand!

| Andrei32133 a răspuns:

Draci nimeni zic eu ca nu credea in porcaria aia

| ruxi_7770 a răspuns:

Nu nu pentru ca a mai fost spusa chestia asta si in anul 1994 si nu a fost asa.

| AnnaOnlyRock a răspuns:

Mai intrebi? Nu vezi ca deja a venit de aia sunt moarta rolling on the floor Nu nu credeamhee hee