| Lady21 a întrebat:

Vine halloweenul si vreau sa ma costumez in bloody mary. Ceva sugestii sau poze pentru costum? D-au funda!

Răspuns Câştigător
| kitten95 a răspuns:

E simplu. cauta pe undeva(pod, lada de zestre a bunicii daca ti-o da, magazine second-hand etc) o haina alba de noapte nu ceva nasturi pe piept. murdareste-o destul de bine. cu parul: fa-l sa arate ca si cum nu te-ai fi spalat si pieptanat de multa vreme(tapeaza-l, dar usor, nu vrei sa arati ca o pitipoanca) si da-i un aspect neingrijit. la machiaj e ok daca te daii cu un fond de ten cu o nuanta mult mai deschisa decat tenul tau si pentru ochi, innegreste-i putin(sa arate ca ai cearcane sau ceva) cu niste fard de pleoape(nu abuza, sa arate cumva natural). poti sa te dai si pe piele cu ceva ca sa para ca esti murdara si asta da un efect foarte tarehappy