| AnemonaP a întrebat:

Deci vine Halloweenul si vreau sa ma costumez intr-o pisica si nu imi cumpar costum, am pantofi, si stiu sa ma si machiez dar problema e ca nu am cu ce sa ma imbrac.Cum imi fac costum? As vrea o rochie, cum sa o fac? Sa o cumpar? Ma duc la croitoreasa? Sau ce sa fac? Dati-mi idei, Va rog, Funda+vot P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| RosyRozy a răspuns:

Hmm pai ai putea sa-ti faci o rochie la o croitoreasa.sau daca ai niste colanti, de preferat de culoare neagra, pe care nu ii mai folosesti ii poti taia putin si in partea de sus poti sa-ti iei un maieu tot negru fara bretele poate cu o pisica pe el si pe deasupra maieului un bolero negru, ai mai putea sa-ti iei si niste manusi fara degete, poti sa-ti pui mai multe curele subtiri si sa le lasi sa cada neglijent in toate partile si in cap ai putea sa-ti faci niste urechi: poti folosi o cordica veche si niste bucati de barton taiat si niste material negru si asa ai si urechi. Sper sa-ti placa ideea mea. ^.^

3 răspunsuri:
| AnemonaP explică:

Ador ideea ta mi-ai dat niste idei superbe :*

| AnemonaP explică:

Mersi pentruajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul tau as opta pentru. niste haine care sa se muleze pe corp. Din moment ce vrei sa te costumezi in pisica trebuie sa arati ca si una, iar hainele mulate nu vor face altceva decat sa te faca sa pari gratioasa precum o felina. Uite niste idei cum te-ai putea imbraca:

- niste leggingsi asemenatori: http://www.google.ro/......tp?/imgres

- corset/bluza mulata: http://www.google.ro/......tp?/imgres

- platforme: http://www.google.ro/......tp?/imgres

Mai trebuie doar sa iti faci rost de o coada si de urechi. Bafta!