| edith_8738 a întrebat:

Vine vara si as vrea sa fac voluntariat, sa am experienta.ma gandeam la crucea rosie? voi ce parere aveti? ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| WithoutYou a răspuns:

Si eu cred ca crucea rosie e nemaipomenit de bine. dar daca locuiesti in bucuresti, ai putea sa faci voluntariat la asociatia robi. uite mai multe detalii aici: http://www.4animals.ro/voluntariat.html
sper ca te-am ajutat. :-*

1 răspuns:
| Ce a răspuns:

Crucea rosie e cea mai buna alegere pentru voluntiarism, dar daca vrei alte variante, uitele:1.Viiziteaza un azil de batrani, orfelinat sau altele, 2.Curata parcurile, spatiile verzi in general ...Cam atatea sfaturi. big grin