| Mangustă a întrebat:

Vineri, in saptamana altfel avem un cerc de lectura la liceu si trebuie sa desenam o scena sau ceva reprezentativ din cartea pe care ne-o daduse sa o citim cu vreo 2-3 saptamani in urma. Eu am avut Harry Potter si Oridul Phoenix si vroiam sa-l desenez pe Sirius Black cu o bagheta si un glob in mana in care sa apara Bellatrix Lestrange...
Alte idei? (trebuie sa desenam pe loc deci nu pot sa fac ceva prea complex)

1 răspuns:
| Marius0012 a răspuns:

Pe Ron impreuna cu cei doi prieteni