| greeneyesforever25 a întrebat:

Voi ati fost vreodata la 12 noaptea in cimitir?

26 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Da,si am omorat o cioara puturoasa si am pictat mormintele cu sangele boratului.N-a fost cine stie ce mare treaba, dar am mai trecut de vreo 10 ori ca sa profanez mormintele cu zvastici si insemne SS.Placut.Pace!

| boogdan91 a răspuns:

Dap, am baut in cimitir si am fumat iarba toata noaptea cu vreo 15 nebuni.

| Anonymus3000 a răspuns:

Nu am fost si nu vreau. Nu ca mi-ar fi frica da ce sa fac la ora aia in cimitir?

| sKilL a răspuns:

Da, de nenumarate ori si la 1 si la 3, dar, nimic infiorator. plictiseala mare, e doar pierdere de timp, nu-ti recomand!

| PlanetaMinunilor a răspuns:

Da...de cateva ori

| bogdanrvd a răspuns:

Da, si nu se intampla nimic specialwinking

| gigel68 a răspuns:

De ce? se da ceva moca?

| marian000 a răspuns:

Da si am stat acolo pan'la 6 dim ca cica se int ceva dar nu s-a intamplat nimic

| greeneyesforever25 explică:

Eu am fost in cimitir cu prietenii, a fost tare amuzant.

| clautzuuboy20 a răspuns:

Am fost si dupa 12.si mie'ra frica.nu tias recomanda asta decat daca vr sa te sperii de moarte.mai ales ca akl era o baba in alb care ma speriat...

| Crucified a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mortii din cimitir sunt saracii acolo de multi ani nici oasele nu mai sunt de ei si foarte multi oameni le e teama.Mortii nu au ce sa iti faca, decat de morti de vii trebuie sa ai frica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu laughing dar nici nu m-as duce big grin abia ma duc ziua laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea dintre romani au fost in noaptea de Inviere si nu numai.

| lc13cm3 a răspuns:

Nu,dar vreau sa merg. As merge si acum in momentul asta da' cred ca o sa ma plictisesc daca-s singura

| rox13yy a răspuns:

Da,am ast sa iasa un mort da din pacate nici unul n-a vrutlaughinglaughing
serios acum, da am fost dar nu s-a intamplat nimic

| R3sPeCt a răspuns:

Dap, in noaptea de inviere! prea misto, pacat ca nu s-a trezit un mort, sa am cu cine face o lupta de sumolaughing)))))

| Anonim187 a răspuns:

Am fost nimic special la mine aici big grin pana cand m-am dus in alta parte si am trecut p langa un cimitir pl 2 dimineata... worried se vedea ceata prin el desi afara era cald laughing)))

| anto22 a răspuns:

Doamne fereste imi este frica sa trec si pe langa el!

| Pilotu a răspuns:

Am fost de mai multe ori si e scarry big grin

| R3V0 a răspuns:

Mie imi e frica (cel mai tare de morti mi`e frica)

| DevilWeasel a răspuns:

Da am fost de ce?laughing

| adrisss a răspuns:

Daaa... cu varamiu si am fumat si am baut abia am mai ajuns acasa laughing a fost mortala daca nu eram putin ametita nici ca ma duceam happy

| alexnicholas_7055 a răspuns:

Da... ne jucam ascunsea' e sooooper.De la 10 pana pe la 3, 3 jumate.

| SnAKeEyes a răspuns:

Nuu si nici nu o sa merg vreodatacrying

| KarlaTodd a răspuns:

Sincera sa fiu, am fost cand eram mai mica si mi-a placut. laughing Pacat ca acum nu mi se mai pare atat de interesant. straight face