| Cathy_1290 a întrebat:

Voi aveti photoshop? Sunteti multumiti? As dori sa imi descarc si eu unul dar nu stiu care este bun. Funtita...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop este cea mai buna unealta pentru prelucrat/creat poze. Am avut toate versiunile de photoshop, de la 7. 0 pana la CS3. De la versiune la versiune se aduc putine imbunatatiri majore, cea mai mare diferenta sta in resursele care le consuma.
Ultima versiune este CS4. Daca ai un calculator performant poti sa il descarci pe asta, altfel un CS2 merge foarte bine.
Iti zic de pe acum ca nu e un soft usor de invatat, iti trebuie multa rabdare. Nu e photoscape, photoinstrument sau ce alte programele mai foloseste lumea, nu apesi un buton si iti face el poza. Dar poti sa faci absolut orice cu el, si tutorialuri sunt multe pe net, toate foarte bune, in functie de aria de prelucrare pe care vrei sa te axezi.

3 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Cum sa nu fiu multumit :X este ce-l mai bun si popular si mai scump si mai sofisticat soft de editare tongue cu care ai niste rezultate de nu iti vine sa crezi tongue eu unul il recomand big grin

| omtraisiomvedea a răspuns:

Da am.Sunt foarte multumita de el. Poti sa descarci Adobe Photoshop Cs3 de pe hellsoft.ro iti faci cont si e gratis.Sau poti sa descarci versiunea cea mai noua Adobe Photoshop CS5 de aici http://www.downtr.net/......table.html vezi ca sunt mai multe parti.

| gfdessjtyrd76 a răspuns:

Eu folosesc fotoshine si sunt f. multumita