| Emma a întrebat:

Ce telefon aveti?
Sunteti multumiti de ele?

6 răspunsuri:
| me a răspuns:

Lgk360 e super tare are si touch si qwerty.
LG KS360 este un telefon de tip slide care ofera utilizatorului posibilitatea de a se bucura de tastatura de tip QWERTY, foarte practica in scrierea mesajelor text. De asemenea, KS360 ne incanta cu apelare directa de pe touchscreen. In ceea ce priveste variantele coloristice, LG nu a ezitat sa-i adauge un plus de eleganta prin combinarea unor culori senzationale, jucause si la moda: negru&albastru, negru&rosu, alb&roz pal sau titanium&albastru. Dimensiunile au fost gandite in asa fel incat sa nu intampini probleme in manevrarea acestuia. Ecranul are o marime de 2. 4 inci, poate expune pana la 262k de culori iar calitatea vizualizarii pozelor si videoclipurilor capturate este ridicata.

Functia Mesaje nu prezinta nici o problema, suportand toate formatele: SMS, MMS, Email cu atasamente, Mesaje Instant. Poti comunica intr-un mod foarte usor prin intermediul mesajelor de tip efortul in timp ce trimiti sau primesti email-uri. Mesajele de tip Instant functioneaza in aceeasi Email, iar aceasta functie este dotata cu email wizard care nu face altceva decat sa-ti diminueze maniera ca si in cazul in care am folosi calculatorul -- poti folosii emoticon-urile pentru a-ti exprima sentimentele. In mod cert, preferatele tuturor sunt SMS-urile si MMS-urile iar acestea functioneaza perfect.
Acest dispozitiv foarte atragator are incorporat browser WEB si suporta fisiere XHTML si HTML. De asemenea, poti accesa site-urile bazate pe comunitati ( MySpace, Facebook & Bebo) cu ajutorul acestui telefon. Memoria interna este de 15 MB insa aceasta poate fi amplificata prin adaugara unui card de memorie. Conectivitatea se realizeaza prin USB si Bluetooh wireless iar reteau utilizata este reprezentata de GSM.
Music player-ul incorporat, iti permite sa transferi sau sa stochezi melodiile preferate indiferent de formatul acestora (MP3, AAC, AAC+ & eAAC+). Ne place tare mult felul in care iti poti personaliza soneriile, stabilidu-ti tonurile in functie de propriile preferinte. Camera de 2 megapixeli si autofocus este dotata cu toate specificatiile necesare. Poti inregistra videoclipuri in format MPEG4 & H263, fara a intampina vreo problema.
Asadar, LG KS360 este intr-adevar acel tip de telefon care iti inspira calitate a functiile si stil in ceea ce priveste design-ul.

| saymoon a răspuns:

Am Sony Ericsson k310 si pot spune ca e un telefon extraordinar.Il am de 4 ani si nu am de gand sa renunt la el pentru ca i intr o stare foarte buna, aproape ca atunci cand l am luat.Si sincer nu prea am avut grija de el, il scap mereu pe jos, ii sare bateria, se izbeste de ciment si cu toate astea merge extrem de bine. Uneori ma mir, la cat sunt eu de hututuie (cum zice mama), cum de mai merge.

| Dorinel a răspuns:

Nokia N95 8GB
Un telefon extraordinar de bun, extraordinar de performant in primul rand. [5mpx, sunet stereo(2 difuzoare), se aude extrem de tare, memoria interna 8GB adica n'ai nevoie de card, poti baga o sumedenie de aplicatii, ruleaza cu symbian care este pref meu, dublu slide (un slide pentru muzica si unu pentru taste), retele WLAN (eu intru pe net gratis la scoala pe chestia asta).

Singuru' defect pe care nu-l suport este:foarte mare adica asa mi se pare mie, unii spun ca este okey.

Daca vrei un telefon performant ieftin acesta ar fi ideal.

| Ciresikaaa a răspuns:

Am Samsung Corby si sunt multumitabig grin

| LarisaAndreea a răspuns:

Nokia 7020.
Telefonul e ok, doar ca s-a stricat camera si l-am luat anul acesta, in august. In rest, sunt multumita de el, are card de memorie, tot ce trebuie doar ca inca am problema aceea cu camera. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un Sony Ericsson k510i de cativa ani si sunt multumita. S-a mentinut foarte bine(are ecranul putin zgariat, iar joystick-ul si tasta de 8 merg putin mai greu, in rest nu am nici-o problema cu el)si nu-l voi schimba decat daca va fi neaparat nevoie.