| FataKuStill a întrebat:

Voi ce ati facut de Craciun si de >Revelion:

Răspuns Câştigător
| Tiffany89 a răspuns:

De craciun cu familia...Si la o prietena.
De revelion cu prieteniilove struck

Tu?big grin

Ps.An nou fericit!

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Sunt sarbatori care fara sa vrem sau dus, a fost frumos, fiecare dupa buget si posibilitati, unii acasa, altii cu mai multi bani au petrecut la munte sau in alte tari. Important este ca acum ne-am reantors la munca, incepem sa ne facem planuri pe anul in curs si ne rugam sa ne fie bine.

| AikkoxD a răspuns:

De Craciun: in prima zi, cu parintii; in a doua cu niste fete.
De Revelion: in club cu iubitu si cu multi prieteni.
A fost extraordinar. love struck

| estera a răspuns:

Am fost la petrecere in pijama

| Slow a răspuns:

Imi pare rau ca trebuie sa spun asta, dar au fost cele mai urate Sarbatori de pana acum. Craciunul a fost unul foarte trist, pentru ca in seara de Ajun m-am despartit de prietenul meu. De altfel l-am sarbatorit in familie. Revelionul (care ar fi trebuit sa fie una dintre cele mai frumoase nopti, s-a dovedit a fi una dintre cele mai urate) l-am petrecut pe jumatate in pat, pentru ca mi-a fost rau (si nu de la bautura big grin ). Asa Sarbatori nu mai doresc la nimeni si sper ca cele viitoare vor fi mai frumoase :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mam uita de revelion pe antena 1 pro tv and antena 2