| pauldeva a întrebat:

Voi ce credeti oare exista vampiri?

Răspuns Câştigător
| ღஜღLife4Loveღஜღ a răspuns:

Dap,cred ca da big grinbig grinbig grinbig grinSi zic asta foarte serios straight facecine stie...

7 răspunsuri:
| Stefanu a răspuns:

Intrebare stupida si categoric NU.

| Bleed a răspuns:

Nu, nu exista.
Probabil te-ai uitat prea mult la The Vampire Diaries, Twilight, True Blood, Blood Ties, etc.

| condemnedAntagonist a răspuns:

Vampir poate fi oricine.
Vampir te poti numi cand musti si sugi sange.
Iti faci niste implanturi si bei sange de la donatori sau ceva si gata esti vampir.De ex eu am implanturi de coltistraight face si am reusit sa o pacalesc si pe mama.
Paaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampirii există doar în filme.

| greenzor a răspuns:

Usor pui doi colti cu lipici si esti vampirlaughing

| Rawrrrrrrrrrr a răspuns:

Esti vampir daca crezi in vampiri.
sau mai bine zic: cu niste colti din jeleu si putina imaginatie

| dudutza13 a răspuns:

Nu e nimic stupid ea crede in vampiri.si ce daca vampiri exista inainte de filmele astea si eu cred si pentru voi aa care nu cre.nici eu nu credeam pana am vazut unul si nu erea in salbatic dar nici ca in filme deci voi presupun ca nici in satana si D umnezeu nu credeti nu ca doar nu ia-ti vazut.pauldeva intra si citeste intrebarea mea zi vei intelege poate mai mult ca mine