| VampiritzaAscunsa a întrebat:

Hey...imi raspundeti la intrebare
Voi ce credeti, Exista vampiri oare?

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Daaa,dar la ora asta dorm toti, ca sunt obositi dupa ce au supt, azi-noapte, singele, la toate caprele de la branrolling on the floorrolling on the floor

7 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Pe la cat Religie gasesti o ciudata care se crede vampir, in rest chestii de adormit copii rolling on the floor

| tlaura a răspuns:

Never say never ( niciodata sa nu spui niciodata )

| Lacrymosa a răspuns:

Eu una cred ca orice e posibil! Adica, si diavolul trebuie sa aiba niste "copii"(vampiri) precum are Dumnezeu(oameni). Legende, legende! dar de unde au aparut daca nu dintr-un sambure de adevar?

| VampiritzaAscunsa explică:

Danutza i-a vezi,doar fiindca mi-am pus numele asta nu inseamna ca ma cred vampir, si eu care vroiam sa-ti dau funda! Nu trebuie sa critici o persoana dupa aparente, tu de ex puteai sa faci ca a1doru si sa spui ceva comic sau ca lakew care a raspuns foarte elevat.Acesti doi membri sunt un model de urmat, nu ca tine!

| VampiritzaAscunsa explică:

Imi pare rau pentru alexutzaea dar am ales ceva comic...eram prost dispusa.

| LaKeW a răspuns:

Nu nu exista cu siguranta sunt doar legende si povesti!

| alexutzaea a răspuns:

Nu stiu exact daca exista sau nu...dar sa o luam logic daca ar exista vampirii si ar omora la fiecare muscatura de ar omora un om atunci nu ar mai exista oameni si nici vampiri pentru ca nu ar avea ce sa manance si probabil sar manca intre ei.dar daca totusi nu omoara victima in timp ce se hraneste sau exista o alta rasa care sa se hraneasca cu ei atunci prima teorie cade... oricum nu cred ca oamenii sar speria aatat de rau de vampiri(oricum ar fi ei)daca nu ar avea un motiv. exista o dovada ca ar putea exista vampiri dar nu una destul de concreta.si apropo nici Dumnezeu nu se stie daca exista dar totusi miracolele is realebig grin