| LostInDreams a întrebat:

Voi ce faceti cand aveti stare proasta, va plictisiti groaznic si, parca nici pc-ul si messul nu mai este o solutie? PS:idei pentru seara. fara prostii va rog!winking. mersi:X

12 răspunsuri:
| R9kitty a răspuns:

Pai pentru seara ar fi potrivit sa mergi in cluburi, sa mergi la un film sau sa chemi prietenii sa va uitati la un film horror... sau daca nu vrei idei de genul asta, nu prea stiu ce sa zichappy

| Liviu a răspuns:

Ascult rapp'
Mai bag antivirusul sa scaneze + firewalurile
Verific datele de la scanare
Dupa mai fac update la windows (am licenta partea a 2 cum am facut rost de ea laughing )
Orcum sunt multe lucruri care le poti face cand te plictisesti
Eu mai arunc un oki pe TPU
Ca acum xD

| Whatthehell66 a răspuns:

Uite iti dau eu cateva idei : faci o baie de 2-3 ore, mergi la o intalnire cu prietenii, te plimbi prin parc, mergi la shopping, asculti muzica [tokio hotel sau rihanna], vizionezi un film cu familia sau prieteni, mananci o pizza, mai arunci o privire pe music channel [sa vezi daca am lasat sau nu commlaughing], trimiti mesaje, iti poti face poze sau te gandesti cum ar fi sa mergi la un concert tokio hotel cu vizite in culise rolling on the floor. Gata cu inspiratia. Sper ca ti-am dat ceva ideibatting eyelashes. Fundita?big grin

| LostInDreams explică:

Super raspunsuri, mersi! eu am intrat la un dus de 2 ore sh ceva si mi-a trecut plictisealabig grin

| Lol_1641 a răspuns:

Ma pun in pat, bag capu si perina si dau drumu la muzica! *nu stiu de ce dar imi place sa dorm cu, capu sub perina* rolling on the floor

| alexandra14 a răspuns:

Eu ascul muzica la mp3. o melodie care imi place sa o ascul este asta:http://www.youtube.com/watch?v=bJfXC-IwrLs...este o versiune dark (melodia bad romance). foarte relaxanta.:)

| YukiMrM a răspuns:

Idei pentru seara? 2litri de vin si numai esti plictisit(a).

| NiceBaby a răspuns:

winking pai eu in asa situatsii es cu prietena, prietenul, colegii etc.

imi place si shopingul mult. cind ma plictisesc recurg mereu la o plimbare prin magazine cu prietena.
daca ai de gind sa stai acasa asculta muzica priveshte un film, vorbeshte la telefon.
asta as face eu.depinde de caracterul tau! pa

| Mihai300_6475 a răspuns:

Bagi un film, faci o carte cu babacii, te duci pana la pretena de la etaju 3 si flirtati!

| PisicaAristocrata a răspuns:

Ma duc pe afara si alerg. Dupa 45 de minute, te simti ca noua - obosita, dar multumita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prind un aurolac si-l iau la bataie laughing

| Metaler a răspuns:

Dai la ascultat metal + bauturabig grin