| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti voi cand va plictisiti? cand n-aveti ce face?

10 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Citesc o carte ies in oras sau gatesc ceva bun

| BRG a răspuns:

Vorbim pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand n-am ce face, trec la calculator(mai exact, pe TPU).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intru pe mess, citesc o carte, scriu temele, ma uit la TV sau ies cu prietenii.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Intru pe net sau ies pe afara.

| bblock69 a răspuns:

Stau pe mess...

| andy_3925 a răspuns:

Stau pe internet, fac ordine prin casa, citesc, ies pe afara, sun pe cineva si stau la telefon ore intregilaughing, ies in oras, desenez, imi fac unghiile, mai uit la un film, ma plimb, mananc...

| Ralluxd a răspuns:

Buna! cand ma plictisesc imi place sa cant sau sa desenez pe foi sau pe internet( sunt site-uri speciale)

| pinky_2290 a răspuns:

Cand ma plictisesc ies in oras, ma uit la un film, stau pe net sau citesc o carte. :-)

| riela a răspuns:

Exista pentru asta : jocuri online, prieteni, parc, teatru, etc.