| floryFlor3ntyna a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti plictisiti? fundita pentru cel mai interesant raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| aleks4ever a răspuns:

Pai depinde...cateodata scriu chestii aiureaa pe google cum ar fi: ''ce sa mai fac?'', ma uit la filme, caut jocuri noi, fac teste de personalitate sau ies pe afara sa ma plimb cu bicicleta. depinde ce am chef

11 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Ies din casa pentru a schimba atmosfera si daca ma duc doar pana la magazinul din colt sau in fata blocului. Sigur ceva imi va schimba gandurile si la intoarcere am alt tonus, imi gasesc iar ceva sa ma preocupe, imi amintesc ca mai am cate ceva de facut.

| IrinaAndreea a răspuns:

Ma plictisesc in continuare! laughing

| Lollypop a răspuns:

Pai cand ma plictisesc rau de tot, ascult putina muzica la casti daca e prea cald afara, ma joc carti(daca am cu cine), mai vorbesc la telefon, iar daca se mai racoreste afara, pe la 5 sau 6 ies afara.Ma joc cu paletele tenis, cu mingea volei, sparg seminte si vorbesc.Eu de curand am iesit cu mamalaughing. Dar poti iesi cu o prietena.Sau daca te plictisesti poti sa te mai joci pe calculator, sa iti mai faci curat in foldere etc. Nu stiu daca e chiar interesant ceea ce fac eu, dar sper ca ti-am fost de foloshappy. Bafta! Funda?happy

| shtephie a răspuns:

Ies afara si alerghappy sau stau pe TPUhappy

| foxi a răspuns:

Cotrobai prin sertare!

| Libelle a răspuns:

Stau pe TPU-doar doar o sa gasesc ceva mai interesant pe-aicilaughing
cand ma plictisesc de tot ies pe-afara, sau stau in pat si ma uit la televizor, ma mai duc sa bag picioarele in apa la rau...gasesc ceva de facut, daaka nu gasesc eu ma pune mama la treaba deci...crying

| Florin_2297 a răspuns:

Pai eu stau in Neamt intr-o localitate Foarte apropiata de raul Moldova cand ma plictisesc merg la pescuit si la innot happy asta fac cand ma plictisesc, vii cu mine?winking ca imi arde de o baitza

| Eva9610 a răspuns:

Pai ascult muzica, imi vizitez prietenii, desenez, citesc, ma uit la TV, ma joc pe calculator...etc Sunt multe lucruri pe care le poti face... trebuie sa ai doar imaginatie :d

| oOocHiii mey DroOogUl Tau a răspuns:

Pai fa-ti un hobby happy

| SpOO a răspuns:

Ascult muzica...caut niste cheti interesante pe net... sau desenez

| adimiclau a răspuns:

Iau masina si plec de nebun