| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisii?

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Ascult muzica, citesc, sau imi caut ceva de desenat (tenisi, obiecte de prin camera, carti, etc.).
Daca e frumos pe afara, imi bag castile in urechi si ma plimb, fara o tinta anume, doar de plimbare.

13 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

A, sau imi caut un film pe net.

| CautNume a răspuns:

Ascult muzica sau ma uit la un film.

| raullik007 a răspuns:

Dorm.tu?

| anonim_4396 explică (pentru raullik007):

Mă joc pe iPad, citesc, mă joc pe Wii și ascult muzică!

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Atunci când mă plictisesc fac de toate: citesc, stau la computer, ies afară, râd, plâng, mă distrez, dansez, ascult muzică, răspund şi întreb aici pe TPU, mă joc, fac fotografi, fumez, mănânc, beau.
Pe curând!

| Xtadelo a răspuns:

Dorm

| anonim_4396 explică (pentru Xtadelo):

Urasc sa dorm!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De exemplu eu mi-am facu un caiet si acolo scriu, desenez, lipesc, decupez etc. big grin asta fac eu nu stiu atlti.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta e tare...si eu am un caiet in care desenez sau compun cantece multumesc mult
! happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ai pentru ce happy!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi vin filozofii despre viata..ma apuc de scris poezii.

| BadResonance a răspuns:

Caut filme amuzante pe youtube, dansez pana la epuizare, ascult muzica desenez mai citesc, ma uit la desene etc.Fac ceva doarca sa nu stau in loc si daca e frumos ies la joaca sau ma plimb cu bicicleta.

| xRRRainbow a răspuns:

Ma uit la TV, citesc, ies pe afara, desenez, scriu, ascult muzica, stau pe net, colorez...puppy dog eyes