| MusicIsLife a întrebat:

Voi ce faceti de Paste?

8 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

Acasa cu familia happy Tu?

| xbetz a răspuns:

Cu prieteni...

| Kei a răspuns:

Merg la munte cu familiabig grin

| Spitz10 a răspuns:

Pai daca vrei lucruri traditional as spune sa faci check sau cozonac sau sarmale si sa vopsesti ouale.Se merge la inviere. Dar pana la urma e un lucru de veselie deci iesi in oras cu prieteni prin parcuri. Te duci pe la un bar.Si chesti din astea de distractie ca pana la urma e sarbatoare.

| SanziiAndry a răspuns:

Ce ai vrea sa facem noi de Paste? De Paste, mergem foarte des la Biserica, ciocnim ouale, ne uitam la filme cu Iisus etc.
Desi, mi-ar placea foarte mult ca de Paste sa doarma cea mai buna prietena a mea la mine. Adica, ar fi distractiv!
Funda?

| voiebuna11 a răspuns:

Pe acasa, la un film, mai joc cu prietenii carti, tenis, fotbal. Mai stau pe TPU big grin. Ies prin parc cu prietenii seara etc.big grin

| CrisaALEXANDRA a răspuns:

Momentan ma plictisesc rau de tot...

| Blablablaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Facebook, Messenger, inrositul oualor, TPU, curatenie prin casa (ceea ce urasc cel mai mult in viata...) oh go on
Mai un iesit pe afara, mai un vorbit cu prietenii, mers la Biserica si... sa nu uitam : baieti baieti baieti smug