| WiPi a întrebat:

Voi ce faceti in seara de revelion?

14 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

In seara de revelion merg cu plugusorul la rude, prieteni, apoi asteptam sa vina noul an cu veselie, mancare, bautura si sampanie.

Răspuns utilizator avertizat
| daηă a răspuns:

Ce fac in fiecare seara oh go on

| Mara a răspuns:

Sunt obligata de ai mei sa nu plec nicaieri, ca deh, de revelion "se sta cu familia"
straight face

| Dove a răspuns:

Ies cu prietenii, arunc cu petarde, dau drumul la artificii, dupa intram toti la unu din prieteni in casa si mai vb si ne uitam la TV.

| Biencush a răspuns:

Mergem la un restaurant si ne distram!

| WiPi explică:

laughing De revelion la mine o sa fie party mare smug laughing

| Anonim69 a răspuns:

Poate ne primesti si pe noi la tine daca o sa fie petrecere maresmug!

| BlackPrincessBitch a răspuns:

Dau o petrecere la mine acasa, cu prietenii [atat]...artificii,pizza,suclaughing)), parintii vor fi plecat asa ca we are freeelaughing))

te pup:*

dar tu?

| FlorYn_6833 a răspuns:

Pai multa mancare, sampanie, muzica cat cuprinde, plimbari cu scuterul si ATV-ul pe zapada si la final multe petarde si rachete din alea big grin! U?

| AmphetamineGirl a răspuns:

Eeeh...pai party, normal!:X Uh?happy

| kissmealiss a răspuns:

Distractye normal... u?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne f**em

| katrin7727 a răspuns:

Ies cu priteni in oras