| shad00w a întrebat:

Ce o sa faceti in seara de Craciun? Dar de revelionbatting eyelashes?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

O sa iau masa in familie si o sa ascult colinde de Craciun, o sa le transmit urari rudelor si catorva prieteni, o sa admir bradul iar de revelion tot in familie, cu muzica, sampanie, masa, vorbe, filme etc.Nu e nimic spectaculos dar imi place sa ma bucur in liniste alaturi de familie.

| Blackwoman27 a răspuns:

O sa ma distrez...

| andreylarentiu a răspuns:

Ne facem "lopata"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petrecem, adicatelea craciunim si revelionim laughing

| Amma_8769 a răspuns:

In seara de Craciun o sa stau ori cu iubitul. ori cu familia. Iar de revelion merg in Italia love struck