| iza03zu a întrebat:

Ce o sa faceti in seara de Revelion?:*

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cupă de șampanie, la o plimbare nocturnă!
Tu?
La mulți ani!
Pa, pa.

| thegatekeeper a răspuns:

Nimic special. O sa fiu acasa, o sa petrec ceva timp cu ai mei (ceea ce se intampla destul de rar, desi locuim in acelasi loc) si in rest, fac ce fac de obicei.

| iza03zu explică:

Eu o sa stau acasa impreuna cu familia si o sa ma uit la revelion 2012+1laughing)...Greu era sa spuna 2013laughing

| Nolkyz a răspuns:

La un prieten acasa.

| IubesteEa a răspuns:

Ca orice om ne distram, mancam, petrecem, dansam ce poti sa faci in seara de revelion decat sa te simti bine! Asa o sa fac eu dansez pana ma dor picioarele laughingrolling on the floor si tot asa

| cristiiiiiii a răspuns:

Acasa cu familia si prietenii

| thekida14 a răspuns:

Ma duc la un party, tu?:*

| gєσяgιαηα a răspuns:

La bunici big grin

| fasolescazuta a răspuns:

Laba trista intr-un wc pustiu...

| WalterWhite a răspuns:

Suntem romani...deci o dam in bautura laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să încerc să încep să îmi schimb viața asta anostă și gri. Așa, de început de an. Câte propuneri nu mi-am făcut... și niciodată nu m-am ținut de ele. Sper să reușesc de data asta.

Răspuns utilizator avertizat
| SmokeyEye a răspuns:

Petrec in centrul orasului langa mii de oameni, ascultand concertul live organizat de primarie. Nenea Boc ne-a promis sampanie si o surpriza, dupa care petrecere pana dimineata cu prietenii.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai merg cu familia la bunici, tu? An nou fericit!

| Lora1 a răspuns:

Merg la o prietena acasa big grin

| MotanuJmekerit a răspuns:

O sa fac dragoste pe dulap pana cad toate hainele de pe umeras.

| CichasEmo a răspuns:

O sa satu cu familia.

| Lapusneanu a răspuns:

O sa beau multa sampanie si o sa ma uit la un film de groaza.

| BeInnocent a răspuns:

O sa merg in oras, cu prietenii, inca de pe la vreo 10, sa stam la povesti, sa radem, sa privim mascatii si sa asteptam cu nerabdare ora 12; 3.

| DoarSile a răspuns:

O sa ma duc prin club cu niste tovarasi smug

| TheLittleGuitarist a răspuns:

Vine un prieten la mine si ne uitam la filme horror pana la 5-6 dimineata.