| Alexandra97_6666 a întrebat:

Voi ce faceti in tipul liber? De exemplu este sambata si nu trebuie sa faci nicio treaba, ce faci ca sa-ti ocupi timpul?

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Intrebarile acestea au devenit o obisnuinta dar asta nu ma impiedica sa dau prin urmare, aceleasi raspunsuri.Deci, citesc, ascult radio, navighez pe internet, si incerc sa mai fac si eu munca benevola pentru a-i mai usura din sarcini mamei...
Asa este corect pentru ea...
Cam atat, oricum ziua obisnuita de scoala este compromisa avand in vedere ca ajung acasa pe la 14 si tinand cont ca ma trezesc ( doar ) la 5, 5.30...In cursul saptamanii nu exista "timp liber" iar in cele doua zile el este foarte restrans pentru a da voie activitatilor mele sa nu fie si ele restranse...
Toate bune!

3 răspunsuri:
| chocolate3755 a răspuns:

Ies in oras cu prietenii, la un suc, la un film etc.citesc,desenez,merg la shoping...

| verypanda a răspuns:

Sambata merg la Iulius mall, ma distrez cu prietenii, ma uit la televizor, stau la calculator si imi place sa inventez diferite dansuri pe melodiile mele preferate.

| andreeanicola a răspuns:

In timpul meu liber ma duc la simina prietena mea si ma duc cu ia pana la iulia ca eu si cu simina suntem vecine si iulia sta foarte unpic eparte si in fiecare sambata si duminica de ducem la mare sau iun zi libere happy