| Deutza97 a întrebat:

Voi ce jocuri jucati de obicei? si va intreb asta fiindca numai stiu ce sa joc... jocuri distractive nu stiu pentru ca sims numai am, second life la fel. si sunt si eu curioasa!

6 răspunsuri:
| BoomBoomToxic a răspuns:

Www.clubpenguin.com

www.zwinky.com

www.agame.com

www.kaneva.com (un fel de second life si trebuie sa il descarci)

| florin752010 a răspuns:

SAH online. E singurul joc la care nu ai cum sa fii furat. Daca esti bun, bun ramai.

| DarkMusic a răspuns:

Incearca omgpop big grin joci online si poti sa stai si pe chat in timp ce faci asta xD e super site ul crede ma :3

| MrLentziu a răspuns:

Incearca Crazy Taxi sau Down Town

| stickere a răspuns:

Salut!AI INCERCAT STICKERELE PENTRU LAPTOP?
Eu am incercat,sunt la al3lea pe laptop.dupa ce il dezlipesc ramane foarte putin lipici,pe kre il curat cu spirt.ramane impecabil...oricum e bun pentru ca ofera un aspect placut dar si protejeaza de zgarieturi.kre e interesat de stickere la pretul de 25 lei(cele mai ieftine de pe piata) la comanda cu ce imagine vreti sau alegeti din galeria mea contact id: yo_rakoo@yahoo.com

http://www.okazii.ro/......manda.html

| AndreyG a răspuns:

Eu unul joc Conquiztador pentru ca este joc de cultura, este si distractiv si sunt oameni pe care ii intalnesti si le vezi diferitele personalitati, daca sunt destepti sau nu etc.pur si simplu un joc romanesc de cultura pe care il joci impotriva altor romani.