| fuckThisLife a întrebat:

Voi ce mai faceti, cum va acomodati cu caldura de acum? eu stau in casa fiindca este foarte cald si vroiam sa mai vorbimbatting eyelashes...mersi

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu mai merg la strandul pe care il am in spatele blocului si mai stau prin casa.

| A12NDRA a răspuns:

Eu nu am nici o treaba...merg la plaja cand vreau...asta da viata.

| alexralu34 a răspuns:

Eu la fel stau in casa si mananc o inghetata sau beau un suc cu ghiata.

| XK a răspuns:

Pai ce sa fac, leneveala pe TPU, caut intrebari d`alea sa ma amuz, muzica-n urechi...prea cald afara, foarte cald si in casa... Sauna moca laughing

| Nousername a răspuns:

Si eu stau acasa,nu cred ca e nimeni pe afara pe caldura asta...laughing E asa de naspa,nu? Te plictisesti la un moment dat, dar oricum, mai bine acasa decat la scoala laughing.Eu mai sunt si racita pe caldura asta din cauza ca am fost la piscina laughing

| fuckThisLife explică:

Si eu merg la plaja in fiecare zi dar e plictisitor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e sa ies cu prietena mea pe afara, ne luam cate o sticla de apa de 0, 5 si o mai umplem la izvor, ne mai luam cate o inghetata, ne plimbam si stam pe banca la umbra.
In casa stau cu ciorapi in picioare dar cu pantaloni scurti si un maieu, si am grija sa mananc multe fructe si sa beau multa apabatting eyelashes
initial in casa stau pe TPU si pe metin whistling

| diax_6393 a răspuns:

Pe caldura asta nu prea ai multe de facut pe afara.In general eu ma duc la strand, pe acasa, pe net putin:d...seara mai ies cu prietenii la o ***bare prin parc etchappy

| diax_6393 a răspuns:

Plimbare*