| adyna_8018 a întrebat:

Eu stau in bucuresti sectorul 6 si nu stiu e prea cald afara si plus ca sunt si tantarii ce sa fac casa uit de caldura de afara?

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Salut. Si eu sunt din Bucuresti, sectorul 6. love struck
Mergi pe la bazin cu prietenii, imbraca-te in pantaloni scurti si maieu afara si iesi cu prietenele si stropiti-va cu apa, fa o baie relaxanta in apa calie, mananca o inghetata, iesi la o limonada cu prietenii. Ai multe variante.
Pa, pa. :]

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

O baiehee hee fugi repejor la bazin cu prietenii happy caldura este OK daca stii sa profiti big grin.